LT | EN

"Pletkai"

arba mūsų tango bendruomenės gyvenimo kronika pašnibždomis 

  

2018 11 19  Nauja milonga Kaune !
 
Milonga Bomboncito Kaunas 2018-11-24
Nauja milonga Bomboncito Kaune 2018
 
 
2018 11 17  Po penkių metų buvimo išsikrausto "Tango Link" ir Skirmantė iš patalpų Jakšto g. 9
 
Pakutine milonga Jaksto g. 9
 
 
 
2018 03 20  Sugrįžta "Praktika MU". Praktikos vyks kaip ankščiau - trečiadieniais viešbutyje "eLoftHOTEL".
"Santa praktika" (vykusi vietoje "Praktika MU") baigia savo veiklą. Įvyko 22 "Santa praktikos".
Trečiadieninė naujokų praktika "Tango vakarienė" tęsia savo praktikas "Tango Link'e" kaip niekur nieko.
 
 
Praktika MU sugrizta 20180321 
 
 
2018 02 19  Auga naujas DJ
Pasitraukus iš aktyvaus didžėjavimo tango DJ Jaggeriui, "Tango Linke" pradėjo trūkti DJ-ų. Jau kelintą kartą "Tango Link'e" muziką groja naujas DJ - Tomas K. Jis ėmėsi tai daryti su dideliu užsidegimu ir dideliu pasitikėjimu savimi. Jis dar turės užlipti ant savų "grėblių", susirinkti savus didžėjaus "guzus" ir ...  taps geru tango DJ.
Sėkmės !
P.S. praeitą savaitę Tomas K. grojo tris tokias greitas milongas (tiesa, ten buvo ne visai milongos), kad jas pašokus Skirmatė dūsuodama skundėsi, kad skauda kepenis :)))
 
2018 02 16  "Šimtmečio milonga"
Šventinė milonga vyko labai jaukioje (erdvės pojūčio prasme) salėje. Vakaro metu, padarę partraukėlę tarp tandų, pakiliai nusiteikę pasveikinome vieni kitus su švente sugiedodami Lietuvos himną. Vakarą organizavo Rolandas M., Jurgita M. bei kiti bendruomenės nariai.
 
2018 01 10  Vilniaus tango bendruomenės šokėjai "išsisluoksniavo"
Tai rodo, kad mūsų bendruomenė yra išaugusi šokėjų skaičiumi ir pajėgi organizuoti du tango renginius vienu metu. Tai trečiadieniais vykstančios dvi praktikos tuo pačiu laiku. "Senieji" tango šokėjai, t.y. tie kurie šoka seniai renkasi milongos formato "Santa praktika", o "jaunieji", t.y. su maža ir labai maža tango patirtimi renkasi praktikuotis į praktiką "Tango vakarienė". O kur dar senos ir naujai atsiradusios milongos. Galima rinktis pagal grindis, nuotaikas ar asmeniškumus.
 
2018 01 03  "Santa praktika" turi pastovią vietą -  viešbutis "Europa Royale", Aušros Vartų g. 6, Vilnius
 
2017 11 06  Tango bendruomenė Vilniuje sluoksniuojasi
Jau vyksta dvi tango praktikos vienu metu - trečiadieniais nuo 20 val.
Būkim biedni bet teisingi ir pasakykim, kad praktika "Santa praktika" tai tiesiog milonga ir praktika net nekvepia. Reiktų ją vadinti milonga "Santa praktika". Ją organizuoja atsigavusi ir atsibudusi Vilniaus tango bendruomenė (tiksliau keli aktyvūs jos nariai). Šiuo metu ji vyksta kavinėje "Sakwa".
Kita trečiadieninė tango praktika "Tango vakarienė". Ją organizuoja Vita Beliašienė Tango Linke. Tai tikrai praktika ir šokėjai praktikuojasi. Čia renkasi ne taip seniai pradėję šokti ir gali realizuoti savo poreikį toliau mokytis. Yra čia erdvė ir naujoms iniciatyvoms.
O kai kas vis dar sako, kad mūsų tango bendruomenė neauga. Auga. Auga lėtai, bet užtikrintai ir nebūtinai taip kaip tango bendruomenės "tėvai ir motinos" nori.
 
2017 10 17  
 
"Nebeužtvenksi upės bėgimo,
...
Nebsulaikysi naujo kilimo,
Nors jį pasveikint tau ir baisu." 
(Maironis)
 
Paskutinė "Praktikos MU" praktika "eLoftHotel" rūsyje įvyko 2017 10 04. "Praktika MU" laikinai pristabdė savo veiklą ("išėjo atostogų" kaip sako Ramunė) tol kol suras naujas patalpas. Jos veiklą trečiadieniais tęsia klonai: "Santa praktika MU" (2017 10 11), "Sakwa Santa praktika MU" (2017 10 18), "Santa praktika" (2017 10 25).
O GERA VIETA tuščia nebūna. Tik pakelk užpakalį :)
Ko gero, pirmą kartą Vilniaus tango bendruomenės istorijoje trečiadienį vyks dvi tango praktikos vienu metu:

Tango praktika MU Sakwoje 2017-10-18

 Tango Praktika TangoLinke 2017-10-18

"Naujos idėjos - darbas ne vaiko:
Užtvenktos mėto audrų žaibus!"  (Maironis)

 ir

2017 10 09  Pirmadieninė praktika "Deberes de Casa" įsibėgėja, auga ir išeina į naują vietą į "Sakwa" kavinę. Praktikos šeimininkai Halina ir Valentinas Kulinič

Jau turime dvi pirmadienines praktikas:
Valentinas Baseliose Kulinič pasidalino įrašu, kurį paskelbė Dance Mind.

 

Pasibandymas „Sakwoje“ buvo labai sėkmingas, ir nuo šiol "Deberes-de-casa" praktika reguliariai vyks šioje kavinėje. Kviečiame besimokančius ir šiaip norinčius pasipraktikuoti pirmadienį nuo 19 val. į jaukią ir gražią „Sakwos“ salę adresu M. K. Paco g. 1/2 (prie Olandų žiedo / Šv. Petro ir Povilo bažnyčios).

Praktika pirmadieniais Deberes de casa Sakwoje prasidejo 2017-10-09

 

Ir jau seniai vykstanti praktika pirmadieniais

MILONGUITA
2017 Spalio 16 d. / Pirmadienis
laikas 20.00 - 23.00
(20:00-21:00 - tango praktika)
DJ JAGGERIS Andrius Gineitis...

Žiūrėti daugiau
 
 
Ko gero, tai žymi tiek šokėjų vertybinius pokyčius, tiek šokėjų kiekybinį augimą. Tai mūsų tango bendruomenės augimo ir pokyčių ženklai. Vieniems tai patinka, kitiems labai NE. 
 

2017 09 20  Naujos mados
Kai panelės ir moteriškaitės nusidažo nagučius skirtingom spalvom, nieko nenustebinsi. Visos taip daro.
Bet vaikščioti skirtingų spalvų batais reta kuri išdrįsta.
O mūsų Viktorija diktuoja madas !!! Neužilgo taip vaikščios Milane: 
 
 Viktorijos skirtingi batai Praktikoje MU 20170920
 
 
2017 pavasaris  Futurizmas vis dar gyvas

Futurizmo klasika G. Balla, 1912 m.:

Futurism G.Balla 1912

Tango futurizmas, 2017 m. TangoLink'e:

Tango futurizmas 2017 Jurate Modestas

Tango futurizmas 2017 Rimantas

 
2017 02 11  Ir vėl smagiai šokome "Senamiesčio  milongoje"
 
Milongos erdvės jaukumą nenuilsatamai kuria Asta, ir ... nenuilstamai to išsižada (kaip kokia Petrė), visą garbę atiduodama Edmundui. O tas, taip pat, ne pėsčias - vėl siurprizas mums. Netikėtai prancūziškai uždainavo milongera Žaklina A. Ir mikrofoną moka laikyti rankoje. Inkliūzas milongoje. Bet vykęs. Trims iš mūsų tarpo nepatiko, nes nesiklausė ir tarpusavy plepėjo. Nesudrausi, nes aplink demokratija ir tolerancija.

 

2017 02 04  Tango gimė Klaipėdoje su trenksmu
 
Lietuvos tango padangėje neeilinis įvykis - pirma milonga Klaipėdoje ! "MILONGA PORTEÑA". Ir ji įvyko su trenksmu "Nesės pramogų banko" 4-to aukšto "Senojoje salėje" (tiesiog palėpėje). Su oficialiu atidarymu ir oficialiomis kalbomis, trijų mokytojų porų pasirodymu, gimimo dienos šventimu ir tradicine loterija. Svečiai sugužėjo iš Vilniaus, Kauno, Panevėžio, Šiaulių, Liepojos ir dar iš toliau. Iš Rygos atvažiavo pilnas autobusas. Salė su senu ir ornamentuotu parketu buvo perpildyta. Pradinukai sėdėdami pavydžiai stebėjo, šokėjai entuziastingai sukosi ir stumdėsi, "senieji" milongerai įjungę visus stabdžius ir besisukdami vietoje visaip stengėsi išvengti susidūrimų su mažiau patyrusiais, apspardytos damos lakstė keistis suplėšytų kojinių ...
Smagu, kad tiek palaikymo sulaukė Klaipėdoje gimstantis argentinietiškas tango! Palankaus vėjo į tango bures! Milongos šeimininkai paskelbė, kad milongos Klaipėdoje vyks pirmą mėnesio šeštadienį !!!
Klaipėdos argentinietiško tango krikštatėviai visame grožyje: 

Milonga Portena Klaipeda 2017-02-04 1a Krikstateviai

O po to prasidės tango kasdienybė :) Pasakos pabaiga.

 

2017 01 29  Svarbu jausti "biznio pulsą".

Kol įvairūs tango mokytojai ir mokytojos siūlo įvairias ir įvairiausias tango technikos pamokas, kai kas visada vienu žingsniu priekyje.
Tiesiog "Antitechnika". Ot taip vot.

Antitechnika tango Gonzales 

 

2017 01 22  Svarbu nepasimesti

Jau trečią kartą Carlo Colajanni bando įsitvirtinti Vilniuje, ir Grytės padedamas organizavo milongą "DOS AMORES" BIX bare. Atėjo 6 moterys. Milonga nepavadinsi. Tad buvo moterų technikos pamoka. Taip pat neblogai.

2017 01 20  Liepė išeiti

Šiandien vyko penktadieninė milonga TangoLink'e. Vyko kaip niekur nieko ir šokėjų buvo. DJ Živilė. Ir ką jūs manot ? Prieina prie DJ suplukę Mečys (pavardė žinoma) ir "Nuolankusis jūsų tarnas" (taip pat žinomas veikėjas) ir sako Živilei: "Groji prastą muziką, net labai prastą".
Kitas antrina: "Labai blogą !".
Živilė nustėrsta, apsiblausia, linksta kojos, netenka amo, bet nepasimeta ir sako: "Nepatinka ... išeikite. IŠEIKITE !!!
Ji kultūringa, todėl neprideda žodžio "Von".
O tie du dar bjauriau sako: " Pati išeik ... ir pasiimk savo muziką".
STOJA ŽIAURIAI NEJAUKI IR ĮTEMPTA PAUZĖ (kaip graikų tragedijose).
Živilė bąla, šąla, glęžta, mąžta, tęšta (ir visi kiti žodžiai su "ą") .
Tiedu kalba toliau: "Groji tokią muziką, kad nėra kada pailsėti ! Norisi šokti kiekvieną tandą. KIEKVIENĄ !!!
Čia įtampa atslūgsta, slūgsta, ūgsta, sta ... pasirodo šypsenos veikėjų veiduose.
Laiminga pabaiga. Užuolaida nusileidžia.

2016 12 11  Šiais metais numirė metinė visos Lietuvos tango bendruomenės "Milonga Gardel". Vyko nepertraukiamai 10 metų iš eilės ir ... bac ! Numirė. Bet ... bet ji išsipumpuravo - vyko Kauno 8-to gimtadienio ir Panevėžio 6-to gimtadienio šventinės milongos.

Ir dar !!! Pasaulinės tango dienos išvakarėse, t.y. vakar įvyko pirma pamoka. Argentinietiško tango sėkla bandys sudygti Rokiškyje. Nedideliame mieste. Visokiariopos sėkmės !

Tango pamokos Rokiskyje 2016-11-26

Maestros: Kristiana ir Rimantas.

Perfrazavę pankų šūkį: Tango not dead !

 

2016 10 14   Gal ir gerai

Tuoj tango mokytojų bus daugiau negu šokėjų. Spalio pabaigoje startuoja dar viena mokytojų pora: Riccardo ir Lina (Pikti liežuviai kalba, kad Riccardo nėra labai ištikimas Linutei. Retkarčiais jis nuklysta į "kairę" ir veda pamokas su Skirmante). O spalio pradžioje pradėjo tango pamokas vesti Carlo C. Taigi, šiuo metu pamokas veda du italai, po vieną iš Urugvajaus, Argentinos, Prancūzijos. O dar savi vietiniai !

 

2016 09 23   Šešėlis

Pas mus viskas šešėlyje: ir verslas, ir meilė, ir šeštadieninės praktikos rytais TangoLinke.

 

2016 10 15  Pagaliau tango šoksime ir Klaipėdoje

Nuo lapkričio 3 d. prasideda argentinietiško tango pamokos Klaipėdoje.

Uostamiestyje šokių studiją "Uosto tango" įkūręs verslininkas Gintautas Bertašius dairosi argentinietiško tango pedagogų. Peterburgiečiai Asia ir Nikolajus Černoluckiai ilgai nedvejojo.

"Skirtingai nei Kaune ar Vilniuje, Klaipėdoje tango nėra. Ir nors Klaipėda – nedidelis miestas, tačiau įsitikinome, kad čia ne užkampis, ne gūdi provincija. Tai dinamiškas uostamiestis, kuris turi visas sąlygas tango kultūrai ir turizmui plėtotis. Ir mums labai įdomu prisidėti prie tango bendruomenės atsiradimo čia, dalyvauti šiame projekte nuo nulio. Ateityje taip pat bus rengiamos milongos, festivaliai, bus kviečiami argentiniečių maestro. Tad nemanau, kad mūsų buvimas čia apsiribos metais", – patikino Nikolajus.

http://klaipeda.diena.lt/naujienos/klaipeda/menas-ir-pramogos/tilta-sankt-peterburgo-nutiese-tango-775203

 

2016 08 12-14  "Žolinių tango pajūry". Palanga

Ir neatlaikė Eglės batukas paskutinės milongos, nežiūrint to tikros milongeros nepasiduoda ir šoka su dar didesne aistra.

Zolines 2016-08-14 Palanga Batukas1 Web


Nežinoma kodėl, bet šeštadieninės milongos metu buvo nuspręsta, kad Edita A. gražesnė už Andrių Jaggerį. Ar ji geriau DJ-aus negu Jaggeris dar bus matyti.

 

2016 06 01  Mūsų tango žmonės Grytės P. paveiksluose

paroda veikė iki Joninių LDS parodų salėje III a., Vokiečių g. 4, Vilnius

Grytes Agnieska-Web 

Grytes Dagna Web

Grytes Jaggeris Web

Grytes Coloiani Web

     
 
2016 02 16  Iš "TangoSalon" gyvenimo
Agnieška rašo, kad būdama Ugnies Žemėje (Argentina) jaučiasi kaip Lietuvoje, tai Carlos gyvendamas Kaune jaučiasi kaip Tierra del Fuego.
 
 Carlos su vezimeliu
 
2016 02 14  Nauja milonga Vilniuje
Šiandien startavo nauja milonga "Dos Amores" Vilniuje. Ji vyks šeštadieniais. DJ: Carlo Colajanni. Šiuo metu tai brangiausia eilinė milonga Lietuvoje. Įėjimas 6 EUR. Retkarčiais tandos atskiriamos gyvomis kortinomis, t.y. kviestiniai svečiai muzikuoja, dainuoja, skaito eiles. Nešokantys svečiai pamokinami tango judesių. Įdomu kaip viskas vystysis ir kiek gyvuos ši milonga.
 
Sestadienio milonga Vilniuje nuo 2016-02-14
 
2016 01 22  Oho !
Penktadieninės milongos metu "TangoLink'e" Rūkalius pasakė maždaug taip: "Jei Skirmantė ateitų apsirengusi ne juodai, aš nežinau ... aš turbūt emigruočiau". Aūūū, Skirmante, nesirenk spalvotai !
 
Po dviejų kūdų mėnesių penktadieninė milonga vėl pradeda gausėti. Vėl pasirodė kauniečiai ir kaunietės. Turbūt dėlto, kad dienos ilgėja. Saulėgrįža - milongrįža ...
 
2016 01 15  Gražu
A.B. žiūrėdamas į šokančius penktadieninėje milongoje negalėjo atsidžiaugti: "Kaip gerai ir teisingai pas mus šokama. Akį ir širdį glosto".
 
2015 10 03  Po "Senamiesčio milongos" ir Kristinos tapybos parodos atidarymo Kaune,
vilniečiai grįždami namo vis stojo degalinėse ir bandė "užmušti" alkį dešrainiais:
 
Po Senamiescio milongos Kaune Pakeliui i Vilniu 2015-10-03
 
Patikimi šaltiniai pranešė, kad kauniečiai po milongų Vilniuje pakeliui namo (juk negali daryti taip kaip vilniečiai :) stiprinasi kebabais. Ei, kauniečiai atsiųskite foto !!!
 
2015 07 17  Penktadieninė "Milonga Central"
biški priminė BsAs milongas - milongerai buvo apriboti erdvėje ir negalėjo laisvai reikštis. Buvo daug žmonių. Už baro buvo du barmenai. Skirmantė laikėsi kuklioje nuošalumoje (taip tik atrodė iš pirmo žvilgsnio). Evelina šokdama su vienu milongeru jautėsi Stradivarijaus smuiku.  
 
2015 07 06  Kauno laukia tangiškos permainos
Brigita su Carlos'u apsigyveno Kaune. Tangiška injekcija bus greita ir staigi.
Carlos žada keisti pavardę iš Carlos Rodriguez de Boedo į Carlos Rodriguez de Kaunas.
 
2015 06 19  Penktadieninė bendruomenės milonga bus !
Šį savaitgalį visu pajėgumu vyksta tango maratonas "Milongero vasara" (Milonguero Summer) Vilniuje. Nežiūrint to, eilinė tradicinė penktadieninė milongą vyko. Kaip sakė Agnieška: "Penktadieniais milongos privalo vykti - kad ir kas drebintų Vilnių - maratonas, trečias pasaulinis karas ar krepšinio pasaulinio čempionato finalas". Kiekvienais metais, nepalankiose sąlygose milongos organizavimui, ją "išgelbsti" vis kiti bendruomenės nariai. Tai gyvos ir stiprios bendruomenės požymis. Negausios milongos metu buvo švenčiamas Viktoro gimtadienis. Kai kas pirma atvažiavo čia ir tik po to į maratoną.
 
2015 05 11  Sveikuoliai ir ne visai
Praeitą savaitgalį vyko "milonga SPA" + visokios sveikatinimosi procedūros Druskininkuose.
Tad mūsų šokėjai ir šokėjos pasiskirstė taip:
- Vilniuje liko sveiki ir šoko penktadieninėje "Milongoje Central" (DJ Wiktorija),
- Druskininkuose šoko tie kam reikėjo visokių sveikatinimosi procedūrų.
Kažkas iš šokėjų paklausė gydytojos:
"Ar purvo vonios padės ?
Gydytoja atsakė, - padės ... ar nepadės, bet prie žemės priprasite".
 
2015 03 12  Priminimas
 
 Tango ninja-438x750
 
 
 
2015 03 08  Dvaras traukia
Šventinės "Gėlėtos milongos" metu mirgėjo pilna Bistrampolio dvaro didžioji salė. Suvažiavo šokėjai iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Rygos, ... Šokėjos gėlėtomis suknelėmis sukosi ant parketo, daužė taures, liejo šampaną !
 
2015 03 04  Pasiūlymas
"Praktikos MU" metu Rūkalius Laurai: "Nori paplepėti ar einam pašlubuoti ?" Reik manyti ne Laurą turėjo omeny.
 
2015 02 04  Mįslė
Dėl ko vyrai keičia baltinius milongų metu kaip ir aišku. Bet dėl ko moterys keičia sijonus ? Reiks paklausti Evelinos kodėl ji taip daro. Ji viską žino.
 
2015 02 04  Nebūk nulėpausis
Sėdėjo Lina prieš Rūkalių "Praktikos MŪ" metu ir visaip rodė jam dailias savo kojas. Ir vienaip ir kitaip ir vieną kartą, ir kitą kartą, o tas tik šypsosi ir nei krust. Kur buvęs kur nebuvęs staiga pasirodė Evaldas, capt Linutę ir jau šoka ... Kokios buvo rūkaliaus akys ...
 
2015 01 24  Konkurencija arba Bandymas Nr. 2
Paskelbta, kad prasideda praktikos šeštadieniais, kurias organizuoja "TangoLink". Žada, kad tai bus tikros praktikos, t.y. ne šiaip sau pasišokimas = milonga. Pagyvensim pamatysim :)

2015 01 23  Labai buvo skanus tortas šiandien, kurį iškepė (?) Ramunė. Visi valgėme "Milongos Tipicos" metu, net pirštus laižėme. Vakaro loterija lėmė taip: moterys gėrė "šampaną" o vyrai užsikando šokoladu su mėtomis. Kažkas šiame pasaulyje vyksta jau ne taip ...

2015 01 19  Bendro naudojimo vėduoklės kabo prie baro "TangoLinke". Pasklido žinia, kad kažkur yra bendro naudojimo bučiniai. Įdomu kas tai ir kur tai.

2015 01 16  Norėjo. Norėjo Filippo Avignonesi atvykti į Lietuvą ir vesti pamokas. Visaip derėjosi su "TangoLink", bet jam nepavyko. Ne bet ką kviečiame :)))

2014 12 29  Milonga "Atsisveikinimas su litais". Buvęs gėlių paviljonas, Pylimo g. 21b, Vilnius. Organizavo Eduardo Gimenez. Žmonių buvo nedaug, jie sėdėjo su paltais nes buvo šalta. Dainavo Eduardo, šoko kelios poros. Dar buvo atvykę keli šokėjai, bet jie tik pasižiūrėjo pro langus ir į vidų nėjo. Vieni(-os) bijojo sušalti (taigi bailiai), kiti(-os) pagailėjo 20 Lt.(taigi skriagos).

Milonga 22Atsisveikinimas su litais22 2014-12-29 Banknotas

Milonga Atsisveikinimas su litais 2014-12-29 1 Web

Milonga Atsisveikinimas su litais 2014-12-29 2 Web

  


2014 12 17  Šiandien buvo paskutinė "Praktika MU" šiais metais (Nr. 184). Praktikas organizuoja Ramunė ir Evaldas Drąsučiai. Pirmoji praktika įvyko 2008 m. VRM rūmuose.

 
2014 11 17  Tik šiandien Laura B. pirmą kartą atėjo į "Tango Link".
"Tango Link" tuoj tuoj švęs 1 metų gimtadienį.
 
2014 11 16  PAN gimtadieninė milonga. Panevėžio tango bendruomenei  - 4 metai. Šventinė milonga vyko Bistampolio dvare. Panevėžiečius sveikino tango šokėjai iš Šiaulių, Kauno, Vilniaus, Rygos.
 
IMG 9166 WEB 
 
DJ Andrejs Vilks. Kartu su juo atvyko pilnas autobusas šokėjėlių iš Rygos.
Garso aparatūrą paskolino Audrius S., ją atvežė Arvydas Ba, pajungė Arvydas Bu. Pagrindinė milongos organizatorė Rasa vaikščiojo neramiomis ir didelėmis akimis. Bet taip tik gražiau.
Prieš milongą buvo čakareros (chacarera) pamoka, kurią vedė Andrejs ir Natalija.
Dvaro salė buvo pilna puošnių moterų ir vyrų baltais baltiniais.
Milonga prabėgo labai greitai. Buvo smagu.
 
 
2014 10 31 Helovyno milonga
 
 Helovyno milonga 2014 10 31 TangoLink
 

Pirmą kartą mūsų tango bendruomenėje buvo organizuota "Helovyno milonga". Kai kas baiminosi (o ir žinome kas), kad milonga taps kičiniu amerikonišku magdonaldiniu renginiu.
Daugumos nuostabai, milonga pasižymėjo saikingu (netgi skoningu) santūriu baisumu. Organizavo "Tango Link". Daugiausiai pasidarbavo ir visus vaišino helovyniškais patiekalais Vytautas, Margarita ir Viktoras. DJ Jaggeris nepagailėjo šiurpių kortinų. Vakarą paįvairino Skirmantė vilkėdama baltais šilkiniais naktiniais (?). Nuotraukos čia
 
2014 01 24  Šiandien vienu metu startavo net dvi naujos milongos Vilniuje !!!
 
1.  "Milonga De Los Amigos". Milongos šeimininkės Anželika ir Viktorija. Adresas: Ševčenkos g. 16.
 
LOGO Milonga De Los Amigos
 
 
2.  "Milonga Underground". Milongos organizatorė Mika. Adresas: A.Jakšto g. 9.
 
Milonga Underground Maza2014-01-24
 
Bet kaip laikas parodė - jos numirė. Metų bėgyje nei vienos, nei kitos antą kart nebuvo.
Tai kas gimsta intrigų pasekoje neišgyvena.
 
3. Milonga "Gelbėtojai" buvo taip pat vienkartinė. Ją skubos tvarka rugpjūčio mėn. organizavo Arvydas Ba. Nes kitaip tą penktadienį milonga būtų Vilniuje neįvykusi. Milongos penktadieniais Vilniuje vyksta be pertraukos nuo 2006 m. !
 
2014 01 23  Tango kultūros puoselėjimas
Konfliktai - neatsiejama tango kultūros dalis. Kaip cabeseo ar rondos laikymasis šokių aikštelėje. Tik ankščiau konfliktus vyrai spręsdavo kumščiais (ar net peiliais). Dabar lyčių lygybė, todėl pliekiasi tiek vyrai, tiek moterys apsižodžiuodami per FB.
Laikai keičiasi ... 
 
2014 01 23  Paskelbta tango revoliucija Lietuvoje !
Vyksta pasistumdymai ir apsipešiojimai dėl penktadieninės milongos. Ar tai liks tik ginčai "frakcijose" ar įsikus atskiros "partijos" parodys laikas. Tik nesinorėtų vieno - kad atsitiktų taip kaip yra šiuo metu Latvijoje. Laimėtojų nėra. Yra tik mažesnės ir prastesnės milongos.
Skirmantė paskelbė FB, kad "2014 01 22 įvyko Tango revoliucija Lietuvoje".
 
2014 01 03  Trečia penktadieninė milonga
Daugiau kaip pusantrų metų penktadieniais pakaitomis vykdavo dvi milongos: "Milonga Elegante" ir "Milonga Tipica". Paskutinį pusmetį "Milonga Tipica" vyko retokai. Visa organizacinė penktadieninių milongų našta kliuvo "Milonga Elegante" organizatorėms. Bet jų gretose netikėtai atsirado "juodas katinas" iš Boedo rajono, ir jų gretos susvyravo. Taip atsirado erdvė trečiai penktadieninei milongai, kuri debiutavo šiandien. Tai "Milonga Taquito Militar" (milonga keičianti tiek pavadinimus, tiek vietą kaip tango draudimo laikais BsAs). Ją organizavo Jurgina, Andrius ir Laura. "Pletkų" skyrelio korespondentė įdėmiai seks įvykius...
 

 
2013 pabaigos milonga
Prieina Aurelija D. prie baro ir klausia: "Nepilnamečiams alkoholį parduodate ?"
 
2013 12 18  Jubiliejinė "Praktika MU"
Šiandien buvo 50-ji praktika šiais metais, ir ... ko gero paskutinė. Vyrų buvo daugiau nei moterų, liejosi šampanas, brendis ir likeris, o šakotis ir saldainiai nebuvo įveikti ...
... O Lina nešoko nes norėjo miego.
 
2013 12 16  Debiutavo nauja milonga
Tiksliau "Milongitą" rengia naujas organizatorius "Tango LINK" naujoje vietoje: A.Jakšto g. 9 (ant kampo). Milongos šeimininkai Skirmantė +. Gan gausiai susibėgę Vilniaus tango bendruomenės nariai išbandė naujas grindis ir WC. Yra trys fotkės ČIA
 
 
2013 Gruodis  Juoda katė. 
"Tango salono" logotipe juoda katė:
Tango Salon LOGO
Ir perbėgo ta katė kelią "Tango salonui". 
 
2013 Gruodis  Šį kartą
"Milonga Gardel" įniciatoriui reikėjo daryti ėjimą žirgu, kad prasidėtų gardelinės milongos organizavimas.
 
2013 10 28  Tango biatlonas
Vyksta įvairūs tango festivaliai, fiestos, maratonai, įvairaus "plauko" atviresni ar uždar(esn)i tango žmonių, neo ar milongerų "susitikimai". O reikia sugalvoti vis kitokį formatą, nes prarandi publiką ir pinigus.
... ir vokiečiai sugalvojo. Miunchene, ateinantį kovo mėn. skelbiamas "The first international TangoBiathlon". Įdomu kada įvyks pirmas tango biatlonas Lietuvoje.
Argentiniečiai to tikrai nesugalvotų. Na kur ten su slidėmis Buenos Airėse :)))
 
2013 10 03  Vieša paslaptis Nr. 2
Kauniečiai parodė iniciatyvą ir žada atsisiųsti batų kalną, t.y. daygybę tango batų iš BsAs !
Nuotraukoje matome tik nedidelę dalį batų, kuriuos užsakė Milda:
 
 Batai moteriski Daug
 
2013 09 07  Mes galime turėti naudos
Vieša paslaptis. Yra žinomas tarpusavio susitarimas - kai DJ-auja Wiktoria, Anželika iškepa pyragą. Vakar pyragas buvo skanus ir dar šiltas. Pyragų mylėtojai apsivienys ir prašys Wiktoriją dažniau DJ-auti  :)))
 
2013 09 06  Verta atkreipti dėmesį
Rimantas, iškeitęs milongas į žvejybą ir nešokęs net tris savaites, šio penktadieno milongoje atrodė žvalus ir sukosi kaip vijurkas. Žvejyba teigiamai veikia milongerus. Tai turėtų dėtis domėn mūsų tango mokytojai, ir retkarčiais organizuotų išvykas ne į milongas o į žvejybą !
 
2013 03 30  Skyrelis "KRIMINALAI"
Po milongos "Tango salone" buvo rasta įtartina įtartinai palikta kuprinė:
 
Kuprine Itartina
 
Iškviestas spec. išminuotojų būrys su Andriumi Džiageriu priešakyje evakavo visus šokančius. Minėtas bebaimis būrio vadas nedvejodamas nuotoliniu būdu atidarė kuprinę. Joje rado dar įtartiniau atrodačius šokio batus. Nutarta juos sunaikinti vietoje.
 
 
2013 03 25  Vis dėl tos bendruomeninės sveikatos
Prieš kelias dienas, bendruomenės internetinėje erdvėje (kaip kažkas įvardijo) buvo išlieta tulžingų žodelių. Redakcija pasidomėjo ir pasklaidė Vikipediją, kur rašoma:
"Tulžis labai svarbi virškinime. Jos šarminis sekretas neutralizuoja rūgštų skrandžio turinį ir slopina jo veikimą. Jos rūgštys aktyvina kasos sulčių fermentą lipazę, skatina tripsiną, tirpdo riebalų rūgštis. Tulžies rūgštys suskaido riebalus į mažas daleles. Be to, tulžies rūgštys skatina žarnų peristaltiką, kovoja su mikrobais, padeda vitaminams A, D, E, K rezorbuotis žarnyne."
Tai gal saikingos tulžies dozės laiks nuo laiko yra būtinos mūsų bendruomenės sveikatai ?
 
2013 03 22  Savireklamos galia
Nuo "Tango salon" persikėlimo į požeminį garažą iki šiandien nebuvo jokio reklamos ar skiriamųjų ženklų apie milongos vietą. Visi norintys šokti surasdavo. Niekur nuo jų nepasislėpsi, net po žeme. Nuo šiandien virš įėjimo į "garažėlį" puikuojasi užrašas "Tango salon" ir logotipas. Nebeliko mažytės intrigos ...
 
2013 03 20  
Praktikos MU metu Arvydas Ba pasakoja seną anekdotą:
Mavrykinos klausia: "Mavrykina a Mavrykina, kas tau labiau patinka: gera pirtis ar seksas ?
Mavrykina atsako: "O man vistiek, svarbu gerai išprakaituoti".
Tuo metu eidama pro šalį Diana mesteli: "O aš norėčiau dviejų viename".
 
2013 03 19  Geras Ramunės pasiūlymas
Kadangi neatsiliepė praeitą trečiadienį (praktikoje MU - red. pastaba) paliktų batų ir megztuko savininkė, bus vienišų radinių aukcionas. Gautą pelną pragersime kartu.
p.s. ir tikrai, praktikos metu buvo balto vyno !
 
2013 03 17  Apspardytas iki kelių
Sėdi Tautvydas ant minkštasuolio milongos "Romantic" metu ir valosi kelnes net iki pat kelių garsiai kalbėdamas: "Kad aš daugiau šokčiau sudėtingai ..."
 
2013 03 08  Kovo 8-oji
"Raudonosios milongos" metu Irmantas davė vyrams užduotį - išlankstyti iš servetėlių raudonas rožes. Nugalėtojas gavo bilietą nueiti į kiną kartu su Irmantu ir pažiūrėti apie kalėjimą su zeku Chicho.
 
2012 11 14   Kontaktinė improvizacija augina vidinę jėgą !
Kalbėjosi Tautvydas, kalbėjosi su Julija M. ir jos paveiktas nejučiom pradėjo daryti špagatą. Būtų visai nusileidęs ant grindų kaip koks Smoryginas, bet pamatęs nustebusius aplinkinių žvilgsnius, atsitokėjo ir nuėjo šokti.
 
2012 11 12   Tradicijos grįžta !!!
Kaip senais gerais laikais, kai tango buvo uždraustas. "Tango salon" persikėlė į naujas geresnes patalpas požeminiame garaže. Jokio skelbimo ar užrašo apie milongą. Bet tikri milongerai/os vistiek randa. Nepasislėpsi nuo jų net po žeme !!!
 
2012 11 06   Be išeiginių
Turbūt nėra nei vienos dienos savaitėje kai nešoka tango Igoris ir Helena. Jei nėra milongos, pamokų ar praktikos Vilniuje, tada jie šoka tai Kaune, tai Panevėžyje, tai Šiauliuose.
 
2012 10 25   Daug daug batų
Edita ir Ramunė turi tiek daug prašymų parvežti tango batus iš Buenos Airių, kad jos siunčia batus į Lietuvą jūriniu konteineriu. Bent dalis prašymų bus patenkinta !
 
2012 10 23   Savaitės sakinys
Mintis atskriejusi iš Buenos Airių: "Milongerai, aišku, renkasi pagal pakuotės grožį ..."
 
2012 10 11   Stradivarijaus violončelė
Turime dvi Stradivarijaus smuikes. Jau turime ir violončelę:
"Pasijutau kaip kokia violončelė." Žr.: 2012 10 11 d. rašinį
 
2012 10 08   milonga = tvartas
Lietuviui ūkininkui tai būtų sunku suprasti. Bet tango pasaulyje taip būna.
Netikit ?
Skaitykit 2012 10 07 d. rašinį  http://editoskeliones.blogspot.com.ar/
 
2012 09 14   Stradivarijaus smuikė Lietuvoje
Visai netikėtai rasta dar viena Stradivarijaus smuikė Lietuvoje. Dabar kaimyninių šalių vyrai gali sprogti iš pavydo.
 
2012 09 12   Geriausia milonga
Ekspertai-degustatoriai nustatė, kad praėjusio mėnesio geriausia milonga vyko Panevėžyje.
Sveikiname panevėžiečius !
 
2012 09 01   Tik drąsiems ir drąsioms
Atėjus į "Milongą Tipica", moterys sodinamos atskirai nuo vyrų. Moretys po kairei rankai, vyrai - po dešinei. Na, visai taip pat kaip bažnyčioje. Bažnyčioje ši tradicija beveik išnykus. O "Milonga Tipica" stipresnė net už bažnyčią !
Matyti tiek dailių moterų vienoje eilėje nėra įprastas reginys. Vyrai ne visuomet atlaiko susikaupusią moterišką energiją. Jie arba puola kviesti šokti, arba eina pasisukioti prie baro, parūkyti ...  na, dingsta iš akių tikraja to žodžio prasme :)))
 
2012 08 27  Stradivarijaus smuikė Lietuvoje
Tango Sun Festival Jurmaloje pamokos metu vienas iš atvykusių maestro Leo Calvelli pavadino vieną lietuvę šokėją Stradivarijaus smuiku ! Ot taip vat, ką mes turime Lietuvoje!
O vienas italas pašokęs su kita mūsų lietuve šokėja, pagautas ekstazės ir iškėlęs rankas į dangų pradėjo šaukti: "Mamma mia"!
Mūsų šokėjėlės geresnės viena už kitą.
Lietuvių vyrai taip pat laukiami, dar ir kaip!
 
2012 06 23   Ilgai brendo ir pribrendo !

Vilnietiško (lietuviško ?) tango padangėje pasikeitimai. Ir vėl vasarą. Beveik 6 metus penktadieniais vykusi ir neblogai vykusi unikali Vilniaus tango bendruomenės milonga "TangoVilnius" po truputį traukiasi. Ši milonga unikali tuo, kad neturėjo savo vieno formalaus šeimininko. Neturėjo tokio šeimininko (-ės) koks yra įprastas Buenos Airių (o ir kitose pasaulio) milongose. Aktyviausių bendruomenės narių entuziazmo ir atsidavimo dėka milonga "TangoVilnius" vyko kiekvieną penktadienį be pertraukos nuo 2006 m. rugpjūčio mėnesio !!! Ši milonga formavo ir stipriai įtakojo argentinietiško tango vystymąsi Lietuvoje (augino tiek DJ-us, tiek pačius šokėjus, skatino tango bendruomenės brandos augimą). Šioje milongoje sėmėsi patirties būsimų milongų organizatoriai. Iš "TangoVilnius" milongos išsipumpuravo įvairios šventinės, proginės ir kitos milongos kurias mielai lanko šokėjai iš įvairių šalių. Tačiau ši padėtis, kai nėra formalaus milongos šeimininko (-ės), kai kam pastoviai kėlė nesaugumo jausmą, o ir gera "tuščia vieta" su geru įdirbiu ilgai negali būti tuščia.

Permainų vėjai jau gerą pusmetį sklandė ore.
Ir šį birželį, beveik vienu metu atsirado dvi milongos turinčios savo šeimininkes (-us).
Tai Brigitos ir Skirmantės milonga "Tango salon" ir
Evaldo ir Ramunės "Milonga Tipica".
Šiuo metu jos abi pakaitomis vyksta penktadieniais vietoje milongos "TangoVilnius".
Milongų šeimininkai gražiai bendradarbiauja ir ragina kitus organizuoti savo milongas.

Linkint organizatoriams sėkmės, tikimės, kad organizacinė našta nebus šeimininkams per sunki, o tango bendruomenės nariai turės geras, smagias, jaukias ir pastovias penktadienio milongas !

Džinas paleistas iš butelio.

Ar reikia sugiedoti rekviem bendruomenės penktadieninei milongai parodys laikas.


2012 05 27  Citata
"Galiu workshopinį figūrinį tango prilyginti jau nebe greitam maistui, bet nebent pripučiamai lėlei".
            (Saulius D.)
 
2012 05 25  Argentinietiško tango asociacija
                      Įmonės kodas 302745469
                 Vadovas: Jurgina Latvėnaitė, pirmininkas
 
2012 05 14  Transformacija arba nenuspėjamas tango poveikis
Šoko šoko Tatjana pas mus tango, kol pavirto į baikerę !!!
 

tatjana ant mociko
 
 
2012 05 12  Žodžiai iš BsAs
"Mano stilius - mirtinas apsikabinimas" (Saulius D.)
 
 
2012 04 04  Gardelinė dieninė milonga "Šokbaryje". 2011 12 10

                  Video

 
2012 03 24   Vakar milonga kaip Buenos Airėse !!!
Vakar per milongą "Sakwoje" buvo pasirodymai. Pasirodymai netikėti, spontaniški. Pirmieji šoko Evaldas su Eva, vėliau Igoris su Ramune. Žiūrovai (jie ir šokėjai) netvėrė džiaugsmu, buvo geranoriški ir negailėjo katučių !!! Mūsų milongos vis labaiu panašėja į BsAs milongas :)
 
2012 03 16   Iš nugirsto pokalbio:
" Įsivaizduoji jog tango mėgsti labiau nei sūrį ? "
 
2012 02 29   Pasikėlė į tarptautinį lygį !
Jau galime pavydėti, Edita DJ-avo Helsinkyje
 
 
dj edita helsinkis 2012 
 
 
2012 02 22   Patarimas moterims nenorinčioms šokti

nedaryk akiu kontakto

 

2012 02 01  Aukštoji Milano mada
Tik ką baigėsi mados savaitė Milane. Viena diena buvo skirta tango pasauliui !!!
Skubame pranešti "karščiausias" naujienas 

1. Šios žiemos (2012 m.) madingiausi tango bateliai:
 
tango zieminiai batai paciuzos
 
2. Ateinančios vasaros batų mada (skirta atviram apsikabinimui):
 
tango batu mada ilganosiai
 
3. Rankos piršto papuošalai ateinančiam rudens sezonui (žiedai ant nykščio nebemadingi !!!):
 
pirstu puosimo mados
 
4. Toms, kurios nenori artimo apsikabinimo ir nekenčia milongerų.
a) dieninei milongai (pvz.: pirmadienio milongai):
 
tango kai nenori uzdaro apkabinimo
 
b) vakarinei milongai (pvz.: penktadienio):
 
tango kai nenori artimo glebio
 
Būkite madingos !!!
 
2012 01 19   12.30 val.   Ruben'o  tango seminaras
Šiandien paskelbtas R.Terbalca tango seminaras Vilniuje. Po paskelbimo internete, praėjus vos 30 sekundžių, jau buvo rezervuota pirma individuali pamoka pas Maestro.
 
2012 01 19   17.30 val.  Ruben'o  tango seminaras
Šiandien paskelbtas R.Terbalca tango seminaras Vilniuje. Po paskelbimo internete, praėjus 5 val., jau buvo rezervuota individuali pamoka žmogaus gyvenančio Anglijoje. Tiesiog atskris į individualią pamoką.
 
2012 01 06   Labiausiai infekuoti
Kaip visada, šiandienos milongos pabaigoje liko tik senbuviai, liko labiausiai užsikrėtę tango virusu :)
 
2012 01 03   Pasiėmęs 21 baltinius,
šiąnakt Nomedas "išvarė" į Lvovo tango maratoną. Šalia ir iš paskos "varo" dar keli (-ios) mūsiškiai :)))
 
2012 01 01   Nauji metai
Naktinė karšta Naujametinė milonga Kulionyse baigėsi. Sausio 1-osios rytas ...
Vietoje butelių "mėtosi" pusnuogiai vyrai.
 
2012 01 01 kulionys rytas ramune su veliava web 1000
 
2011 12 23   Nauja tradicija pas mus. Pirmą kartą
Šio penktadienio milongos metu buvo du DJ ir keitė vienas kitą !!!
DJ Arvis ir DJ Pensininkas.
 
2011 12 16   Buvo prisiminta sena argentinietiška tradicija
Penktadieninės milongos pradžioje, beveik valandą, šeši vyrai neturėjo su kuo šokti. Pradžioje jie trainiojosi pasieniais kaip alkani vilkai, o vėliau prisiminę šimtametę argentinietišką tradiciją - nuošaliau susėdę pasistatė butelį degtinės, gėrė ir ... verkė. Čia toks specifinis vyriškas "žanras" (kai nėra moterų, niekas tavęs nemyli, niekam nereikalingas, ...). Odė gailesčiui sau.
 
2011 12 15   Tango "narkomanas" :)))
 
Tango narkomanas
 
 
2011 12 12   Nuogirdos
- Na, matai, Edita jau ir Suomijoje DJ-aus !
- Taigi, taigi ...
- O Arvydas užsimanė mokytoju patapti !
- Jo ... tas nenumaldomas noras būti mokytoju ...
- Cha cha cha !!!
 
2011 12 10  Viešai paskelbta,
kad nuo vakar Audrius S. viešai dalina savo krūtinę merginoms :)))
 
2011 12 05   Tikrai neišgydomas tango virusas
Praėjo intensyvus tango savaitgalis. Tango ir dieną, ir naktį, ir paryčiais.
J. skundžiasi "nuvarytomis" kojytėmis, kita - patinusiomis pėdutėmis ...
Pirmadienis. Milonga. Ir vėl jos čia, nežiūrint nuovargio ir žaizdų !
Nuvarytus arklius nušauna, tangeras ne.
 
2011 11 24   Kaip bedarysi vistiek bus blogai
Tai pajuto paskutiniu metu Jurgina ir Audrius.
 
2011 11 21   Bendruomenei iškilo klausimas
Kuriame amžiuje gyvena "Pensininkas": ar XXa. ar XXIa. ?
Vyko karštos diskusijos Groups'e. Nuspręsta:
Siūlyti "Pensininką" ant "Stiliaus" žurnalo viršelio.
Atsakingas už tai diskusijos moderatorius Irmantas.
 
2011 11 12   Tango žingsnelių pamokoje
 
Tango zingsneliu pamokoje
 
 
2011 11 07   Tango moterų technika
"tangoargentino.lt"  ruošiasi pakviesti labai gerą moterų technikos, tango Dubens (Klubų) stiliaus mokytoją.
Vietų skaičius labai ir net labai ribotas. Nesnauskite !
Kadangi visų teisės lygios, vyrai, nesnauskite !
 
2011 10 30   Jų dūšelės liko Buenos Airėse
Jos jau parskrido, jos jau grįžo, o akelės vis tiek tebežiūri Buenos Airių link ...
... Ir dar klausimas (pasižiūrėjus į nuorauką). Kuri parsivežė daugiausia šokių batelių ?
 
Tres lituanas is BsAS ir ju zvilgsniai link BsAs 2011
 
2011 10 23   Išsiaiškinome
Mūsų Redakcijos specialusis ir neprastai įgaliotas korespondentas Andų reikalams išsiaiškino kodėl mūsų moterys "laužiasi" į Argentiną bet kokia kaina.
Jūs tik pažiūrėkite, ir komentarai nereikalingi:

 Ramune Edita ir kaktusas

2011 10 22   Tres lituanas visai pasiuto !!! Gerai joms ten ...

Netikit ?  Pažiūrėkit:
2011 10 21   Kažkokia
 
Kažkokia "nudvėsus" milonga buvo šįvakar "Sakwoje".
Negelbėjo ir gera  DJ "Pensininko" muzika.
 
2011 10 19   Bailiai
Mūsų Redakciją, laikas nuo laiko, iš įvairių šaltinių pasiekia labai panašūs ir ne kokie "pletkai" apie vieną mūsų mokytojų. Bet kadangi Redakcijoje dirba lietuviškai bailūs žmonės, tai jie drebina "kinkom" ir informacijos neplatina.
Gėda pelėda Redakcijai !!!

2011 10 01   Štai kodėl mažai vyrų milongose

Stai kodel nera vyru milongose 

2011 09 26   Už baro Nedas
Kaip už "Šokbario" baro atrodo Nedas ! Kaip atidžiai nupila putas iš alaus bokalo, kaip deda arbatžoles ...  Negailėdamas ! Bėkit paskubėkit, nes vėliau to nebepamatysit ! Taps "normaliu" barmenu.
 
2011 09 21   R. "Su vėjeliu" viešai pasiskelbė, kad ieško žmonos !Žmogui reikia pagalbos. Nebūkit abejingos !
 
2011 09 19   Kas kaip švenčia
Irmantas, švęsdamas savo mokytojavimo 8-nerių metų sukaktį, pradėjo VTK balkono betonavimo darbus.
 
2011 09 10-11  Žvaigždžių milonga
Molėtų astronomijos observatorijoje įvyko pirmoji "Žvaigždžių milonga", kurią organizavo Ramunė ir Evaldas. Ten buvo taip gera ir gerai, kad publika pasiuto tikraja to žodžio prasme.
 
Pvz.: Lina sukūrė LSD gėrimą (na, nepagalvokite nieko blogo, tai toks lietuviškas socialdemókratų gėrimas):
 
Zvaigzdziu milonga 2011 6 Lina ir jos LSD IMG 8087Web
 
Bet gėrimas ir gėrímas labai skirtingai veikė žmones. Vienus stimuliavo, kitus atpalaidavo:
Pvz.:
 
Zvaigzdziu milonga 2011 5 Rita Ovidijus ir A IMG 8073Web 
 
 Zvaigzdziu milonga 2011 7 Aurelija ir MIMG 8110Web
 
Po to, dauguma metę milongą, rizikuodami savo gyvybėmis užsikorė ant stogo, neva žiūrėti į žvaigždes pro teleskopą (iš tikrųjų moterys norėjo pasikviesti ateivius masculinus į milongą). Laura aukojosi tam reikalui ir net bandė išeiti į atvirą kosmosą. O Lina ... (kas galėjo pagalvoti !!!) tuo didžiavosi:
 
Zvaigzdziu milonga 2011 2 Laura Kosmose Web
 
Zvaigzdziu milonga 2011 8 Lina didziujasi IMG 8133Web
 
Kažkoks siaubas !!!
 
2011 09 09  Būna taip ir vyrams
Moterys paaimanuoja, kad joms tenka pasėdėti milongose. Jos jaučiasi blogai. Na, taip.
Bet kai vyrams tenka sėdėti nešokant, jie ne tik jaučiasi blogai, bet tiesiog susitraukia, sumažėja ir užsidaro savo Vidiniame Pasaulyje:

Rokalius 2011 Sedi vienisas
 
 
2011 09 05  Patarimas
Nugirsta įjungus TV: "Vyrai, neleiskite savo žmonų į šokių projektus. Tai labai pavojinga".
 
2011 08 26   (Ne)Pasisekimas
Ne dažnai taip pasiseka DJ-ams. Šiandien tarptautinio "Tango Sun Festival" metu Jūrmaloje milongos pabaigoje buvo nušvilptas (tikraja to žodžio prasme) DJ-us Fabricio "Flaco" Nigris. Dėkui italams nepabijojusiems tai padaryti, nes mes lietuviai tik bambėjom, kad muzika prasta.
 
2011 08 20   Dvasiniai lūžiai
Vienas milongeras liovėsi vaikščioti į milongas su sportiniais marškinėliais. Darbar rengiasi tik baltiniais, o vakar į eilinę milongą atejo net su baltais !
Ir kokie gi sielos lūžiai turėjo įvykti, kad taip pasikeistų žmogus ?!
 
2011 08 19   Šokių salė su balkonu - privalumas
Vyko penktadienio "TangoVilnius" milonga pas Irmantą. Žmonės šoko sau, bendravo ... ir netikėtaipastebėjo, kad Tautvydas (kurio milongoje dar nebuvo) įžengia į salę iš balkono. Dauguma taip ir nesuprato kaip jis užsiropštė į IIa. balkoną.
 
2011 08 12   Būna ir taip ...
Nusileido lėktuvas Vilniuje. Grįžo Rimantas iš Londono. Laukia giminės ir artimieji, gėles rankose laiko.O tas prasprūdo nepastebėtas minioje ir ... tiesiai į penktadieninę milongą !
Įėjo į salę, apsidairė, sidabrinį lagaminą padėjo ant parketo ... ir savo netikėtu pasirodymu sukėlė milongiečių ovacijas !
 
2011 08 10   Tango vergystė
Šiandien atšalo, žvarbu, o lietus pliaupia kaip iš statinės. BUM BUM terasoje vyksta "Atviro oro" milonga. Šokančių plaukai šlapi ir blizgančiom sruogom padrikai nutysę, nuo pamėlusių nosių galiukų laša vanduo, prie nugarų prilipę marškinėliai, ant nuogų moterų pečių gausūs vandens lašai susirinkę į mažas šaltas sroveles bėga krūtinėmis ir nugaromis žemyn už menkų vasariškų rūbelių kol pasiekia kitas intymesneskūno vietas ir šiek tiek apšilusios pagaliau pasiekia kulnis. Lietus prapliumpa dar smarkiau.
Atsitiktiniai stebėtojai keistai susižvalgo ...
 
2011 06 29   Prasidėjo damų kojyčių išsukiojimo metas - 
savo veiklą trečiadieniais atnaujino "BUM BUM terasa" su betoninėmis trinkelėmis.
Vyrai, turintys karščiausių norų tai padaryti kuriai nors šokėjėlei, nesnauskite ir ateikite trečiadienį ! Geriausiai tai daryti valso metu. Tai taip romantiška ... 
 
2011 06 26   Maratonas "Vasarvidžio tango" buvo per trumpas !!!
Sekmadienį pasibaigus paskutinei milongai "Prie Parlamento", dalis šokėjų dar nukūrė pas L. į namus pratęsti. Ten jie taip šoko, kad net sulaužė duris. Štai tau ir tango subtilumai ...
 
2011 06 26   Nesipriešino
Paskutinę "Vasarvidžio tango" dieną šokant ir plepant "Prie Parlamento", buvo konstatuota, kad A. "broliukas" rondos viduryje šoka "overloku". Pats A. šypsojosi ir tokiam apibūdinimui nesipriešino.
 
2011 06 25   Gauja siautėja
Įsibėgėjus milongai "New Yorke" buvo pastebėta trijų vyrų gauja bandanti išnešti (nežinia kur) apvalius staliukus iš šokių aikštelės. Bet pamatę apsauginį prie durų, jie išsigando ir palikę staliukus salės kampuose žaibiškai persirengė milongerais ir pradėjo kartu šokti su visais.
 
2011 06 25   Sunkiausia naktis
Apsauginis budėjęs visą naktį "New Yorke" pasiskundė, kad ši naktis jam buvo pati sunkiausia per visą jo gyvenimą. Geriau jau šaudytų ir butelius į mane mėtytų, negu visąąąąąąąąąąąą naktį klausytis tos pačios muzikos !!!
 
2011 05 23   Prastai šokanti
Greit bus Jaimes ir Christa (JAV) tango seminaras Vilniuje. Šokėjai registruojasi mažiausiai į "beginerių" pamoką. Tik va, Goda kaip turinti nadaug patirties iškart užsirašė į "beginerius".
 
2011 05 09   Jogos jėga
Vienai mūsų milonguerai šokant skaudėjo rankelęĖjo ji ir pas vieną mokytoją, ir pas kitą, ir pas trečią vis klausinėdama kaip laikyti rankelę, kad toji šokant neskaudėtų. Ir prisakė garbūs ir išmintingi tango guru visokių būdų ir "prijomų", net visokių gudriai sumaišytų tepalų jai davė. Niekas nepadėjo. Apsiverkė šokėjėlė ir nuėjo ... į jogą ! Patovėjo ji ten ant galvos, pastovėjo ... ir skausmą "kaip ranka" nuo rankos nuėmė !
 
2011 04 30   Nepraslydo pro akis
Nors šoko be pertraukų (net ir kortinų metu) ir net bandė slėptis už merginų, vakar Rūkalius buvo pastebėtas "Sakwoje" be plaukų. Na, ta prasme, trumpai nusikirpęs. Merginos šnibždasi, kad R. dabar atrodo daug inteligentiškiau ir matosi turtingas vidinis pasaulis.
 
2011 04 11  DJ-ų grožio konkursas !
To dar nebuvo !!! Kiekvieną penktadienį vis naujas DJ !
Žiūr.:
vasario 25 d. - DJ Fotografas
kovo   4 d. - DJ Rolandas
kovo 11 d.-  DJ Irmis
kovo 18 d. - DJ Evaldas
kovo 25 d. - DJ Mikas Kalinauskas (LT-USA)
balandžio 1 d. - DJ Arvis
balandžio 8 d. - DJ Edvinas
balandžio 15 d. DJ Pensininkas
.....................
Mielosios merginos ir puikiosios damos, viskas tik dėl jūsų !!!
 
2011 03 25  Vat kaip būna
Po milongos Rūkalius ir Evaldas sėdėdami "Loloje" po trečio (bendro) vyno butelio sutarė, kad kai jie šoka apie Nyčę negalvoja.
Vakarėlis vyko toliau, danguje ryškiai spindėjo žvaigždės, o netoliese kukliai švietė meilės trikampis.
 
2011 03 25  Prasidėjo pavasaris
Evaldas Facebook'e rašė, kad parskrido varnėnai, vieversiai čirena, ir ... milongoje pasirodė Ričardas.
Pagaliau atėjo pavasaris.
 
2011 03 24  Pirma pavalgom !
Vakar po Miko ir Antje pamokos "Sakwoje", kad puolėme visi valgyti ir gerti greitos milongytės tempu, kad net padavėjas užvaikėme. Rimantas vyną gėrė net abiejomis rankomis, sakydamas, kad visos "čakros" turi atsiverti. Ir kuo greičiau.
Milonga palauks !
 
2011 03 23  Mums sekasi
Praeitą penktadienį mūsų Marija tapo daktare !
Dabar su visokiais sopuliais ir sielos išsinarinimais galime drąsiai kreiptis "nachaliavai".
Negi atsisakys pagelbėti ? 
 
2011 03 18  Krizė Lietuvoje tęsiasi
Viena mūsų šokėjėlė milongos metu nebevalgo šokoladinių sūrelių, nebeįperka.
Valgo tik saldainius ir jau nebe abiem rankom.
 
2011 03 14  Socialiniai šokiai !
"Paėjo" kalbos, kad mums besiginčyjant, tuoj tuoj bus įkurta "Socialinių šokių asociacija" !!!
Kur ... trečias laimi !!! Ir tu papūsk jiems kur tik nori !
 
2011 03 09  Netektis. Iš tango jokios naudos !
Turiu pranešti, kad daugiau milongos "Miesto sodo" restorane antradieniais
nebebus.
Restorano savininkai nusprendė, kad iš tango šokėjų jokios naudos. Tiesa,
reguliarių milongos lankytojų labai nedaug būdavo.
Milonga vyko beveik metus laiko.

Pagarbiai,
Rolandas (Kaunas)

2011 03 08  Gerai, kad neturim peiliukų
- Dabar mūsų tango bendruomenėje vyksta aštrios diskusijos ir "razborkės". Besiginčyjantys kartais taip emocionuoja, kad gali pagalvoti, jog randiesi BsAs per patį karštymetį. Bendruomenė sluoksniuojasi (tiesa ne masiškai) teoriniame lygmenyje į "sportininkus" ir "folkloristus". Diskusijos kartais atrodo taip ("fotkė" iš paskutinės milongos):
Razborkes tarp tangistu - Pletkams
Kas atpažins porą, tas laimės bilietą į ...
 

2011 03 06  Degtukų pramonė ir bendruomenė
- Ir sumanė kartą Irmantas sukurti savo degtukų verslą - Degtukų federaciją (pagal užsieninius pavyzdžius).
Subruzdo, sujudo ir kai kurie kiti bendruomenėe nariai, ir jie taip pat nutarė sukurti savo degtukų verslą, (bet tautinį) - Degtukų asociaciją ! Buvo prie jų prisidėjęs ir Rolandas, bet paskui pasakė (pagarbiai): "Eikit Jūs š ..."8* ir atskilo !
 
Degtuku pramone ir bendruomene - Pletkams
 
* "šieno pjauti
 
2011 03 05  Kažko trūksta
- Yra mūsų tarpe žmonių, kuriems vis kas nors negerai, vis kažko trūksta. Šoktų sau ir vargo nematytų. Bet ne ! Vienas parašo laišką (žmonės kalba, kad tai Irmantas), kiti laiško išsigąsta, puola į paniką, slankioja pakampiais, rezga intrigas ir puola asociaciją kurti. Dar kažkokias rokiruotes su tango svetainėmis bando daryti. Tiesiog juokas ant visos milongos, o tuo tarpu moterys šąla šalia parketo ant "ciongo".

2011 02 28  Patikimas šaltinis (ir net labai) pranešė
- kad "Nepatvirtintais duomenimis pas Miką parduotuvėje pradėjo dirbti Brigita. Moterys džiaugiasi suradusios bendrą kalbą ir bendrą pomėgį tango batams. Dabar pirkėjai gali būti visiškai ramūs - parduotuvėje galima gauti ne tik tango batų, bet ir privačią tango pamoką!".
 
Brigita Mikos parduotuveje 2011
 
2011 02 22  BES banko prognozės
- Banko analitikas ir vyr. patarėjas Namisėda prognozuoja milongos "TangoVilnius" mokesčio didėjimą. Tikėtina iki 10. Tai susiję tiek su pokyčiais pasaulinėje rinkoje, tiek su neįvardintos tango grupelės noru atvežti į Vilnių gerų (taigi ir brangių) tango mokytojų. Nors kaip teigia pats ekspertas:
- "Ilgalaikės prognozės nėra dėkingas užsiėmimas".
 
2011 02 10  Kraujas ant slenksčio
- Vakar, trečiadieninės praktikos metu, pradžioje buvo tik viena Mika ir trys vyrai.
Vėliau atėjo dar du. Skambėjo muzika, dainavo Raul Beron.
Niekas nieko negirdėjo.
Po kurio laiko atėję Danielius su Lina rado gausiai krauju aptaškytas grindis ir sienas !
Atsirado įtampa, ir pakvipo tokia milonga, kokios vykdavo daugiau kaip prieš šimtą metų.
 
 
2011 01 14  Nugirstas pokalbis Damų kambaryje
- Sėdėti ir nešokti ilgiau nei 20 min. aš neištveriu !!!
- O aš jei pasėdžiu nešokus ilgiau nei pusvalandį - plaukai nuo blauzdų pradeda slinkti !
- Mm ... tau gerai.
- !?
- Nors depiliuotis nereikia.
 
2010 12 11  Codigos galia arba senųjų milongerų užkeikimai veikia
Kad visuomet šalia Rūkaliaus gero vyno taurė ir moteriškos kojos, nieko nestebina.
Bet, kad jis būtų su švarku ... 
 
Rukalius su svarku
 
Beje, ir kiti bešvarkiai buvo pavaryti nuo šventinės milongos vartų !
 
2010 12 05    "TangoVilnius" milongoje
Ne viena puikioji dama ir gražioji mergina pastebėjo, kad paskutinėje penktadienio milongoje vyrai nuostabiai kvepėjo (geraja to žodžio prasme). Ir jos nutarė, kad vyrai ruošiasi šventinei "Gardel milongai".
 
2010 11 29    Milongoje
Sakoma, kad milongoje nešokama su tuo pačiu partneriu(-e) dvi tandas iš eilės. Įdomu ką mano apie tai M. ir dūmina R. ?
 
2010 11 21    Ryga
Kai kas iš mūsiškių pamanė, kad "V-tas Baltijos tango festivalis" vyks Rygoje, ir ... nurūko ten !!!
 
2010 11 11    Buenos Airės
Mūsų žaviosios merginos ir nuostabiosios damos (kurios pabuvojo Buenos Airėse) nepaliaujamai kalba ir rašo apie nepakartojamus Argentinos vyrus milongose (ir ne tik !). Ir kuo vyresnis, tuo labiau nepakartojamas ir geidžiamas !
Taigi, "Vilniaus tango bendruomenės" padalinio "Vyrų praktika" nariai, nebeištvėrę tų aistringų pasakojimų, kraunasi lagaminus ir išvyksta į Buenos Aires čerteriniu reisu. Jie taip pat nori pašoti su pasakiškais vietiniais milongerais. Laukite vyriškų įspūdžių !
 
2010 10 30    Helovinas
Kažkas, kažkada, kažkaip ir kažkodėl pavadino šokančius penktadienio milongose "Gyvais lavonais".
Artėja Helovinas !  Ei, "Gyvieji lavonai", nesnauskite ! Išmušė jūsų šlovės valanda !
Kai kurie iš jų sako - nebūkim kokakoliniai amerikonai - turim ir savo Vėlines, ir savo Užgavėnes.
 
2010 10 25    "Rimtų milongerų sąjunga ant Lietuvos" pataria:
Mielosios mūsų, nevykit į Buenos Aires. Bus blogai. Nes grįžę, nenorėsit šokti ne tik su lietuviais mačo, bet ir su prancūzais (kaip V.). Bus baisu, ... uuuuuu, baisu, baisu ... 
 
2010 10 16    Pakraupusi Buenos Airėse
Buenos Airėse Ramunė: "Pakraupusi nuo tokios gausybės suvenyrų su pakelta koja"(?),
ir: "Girta nuo tango ir tuo patenkinta".
 
2010 10 09    Ir vėl ...
Ir vėl subruzdimas La Platos pakrantėse !!! Šiandien Buenos Airėse pasirodė mūsiškė R.
Žiūrėsim kiek milongueros širdžių bus po jos kojomis.
 
2010 10 09    Auksinės mintys
"Šokant tango, rankos turi išdainuoti akių aistrą"
                                 (iš laidos "Šok su manimi")
 
2010 09 28    Jau tapo įprasta
Kai tik lietuvaitės nuvyksta į BsAs, tuoj visi milongueros "šniūrais" iš paskos. Kad ir šias dvi paskutines savaites - net pats El Flaco Dany į milongas skubėjo dėl šokėjėlės iš Lietuvos.
 
2010 08 27    "Nu, jau kokie pletkai po Jūrmalos tango festivalio !!!!!!!!!!
Visus "išcenzūravo". Na visokie ten pakabinimai, nukabinimai ar užkabinimai. Na, visokie intymūs-ekspresyvūs veiksmai ir bemiegės naktys ...  :)))
 
2010 08 13-15     "Žolinių milonga" Palangoje 2010 08 13-15. Tvankus ir karštas savaitgalis
-  Šių metų "Žolinių milongas" galime vadinti karštomis "šlapių marškinėlių" (ir suknelių !!!) milongomis.
Ta tema buvo daug juokaujama ir net šmaikštaujama. Kad ir kviečiant šokiui: "Ar nieko prieš prisiglausti prie mano ... (drovi pauzė) ... šlapios krūtinės?" Atsakymas nuleistomis akimis: "Tai kad ir mano tokia pat ..."
- Milongos metu, žaibams nušviečiant viską aplinkui, pasimatydavo eilė džiūstančių vyriškų marškinėlių. Moterys, išėjusios atsivėsinti į lauką, net surengė aukcioną ... juk ne vienai teko prie jų glaustis ...
-  Milongų metu moterys vėduoklėmis vėdinosi visas įmanomas (ir neįmanomas) vietas, tuom traukdamos vyrų žvilgsnius.
-  Kam neužtekdavo milongos ant parketo ir pratęsimo pajūry ant smėlio, tie dar šokdavo ant savo viešbučio stogo, tuom papiktindami administratorę. Tiesa, pradžioje durys vedančios ant stogo buvo užrakintos, bet atejo Audrius S., pažiūrėjo į jas .... ir durys ... ... ne ne jos neatsidarė ... o... iškrito ...
-  Moterys labai džiaugėsi Rimantu ir jo storomis baltomis kojinėmis. Jam šokant ant stogo, kojinės ryškiai švytėdavo tamsoje apšviesdamos pavojingą stogo kraštą.
-  Goda ilgai ieškojo šalčiausio šaldytuvo Palangoje, kuris galėtų tinkamai atšaldyti jos balto vyno taurę.
-  Pripylė vyrai šampano ir pastatė vienkartines "taures" ant Palangos tilto turėklų. Atskrido šelmis vėjas .. ir švyst jas į jūrą !
-  Rita dar neprabudus jau pradėdavo kalbėtis su "broliuku" ir tai tęsdavosi visą dieną. Tai Arvydas kentėjo. Bet kai Rita paryčiais dar ir užsnūsdavo ant "broliuko" lovos, Arvydas pradėdavo garsiai šnopuoti.
-  Mečislovas buvo davęs kožkokius slaptus įžadus ir kelionės metu visiškai nevalgė.
-  Rimantas niekaip negalėdamas "pasisotinti", grįždamas į Vilnių dar užsuko "su vėjeliu" į Kauno milongą. Dabar ieško savo batų. Niekaip negali prisiminti pas kurią milongerą paliko ...
-  Grįžus į Vilnių Mečislovo automobilyje rasti palikti plaukai (Rimo batai ir šlepetės ne). Žr. Nuotr.:
Zoliniu Tango 2010 180 Plaukai Web
 
Pametusią (-sį) prašome kreiptis !
 
Šių metų "Žolinių milongos" frazė Nr. 1: "Moteris turi kontroliuoti vyro išmetamąją jėgą"
 
2010 08 07     Nū, moterims labai nepatinka
kai per karščius vyrai šoka apsirengę sintetinius marškinėlius ...
 
2010 08 02    "Jei Bachas būtų gimęs šiais laikais, jis aišku grotų bandonija"
                                                                                               Rodolfo Mederos
 
2010 07 24    Vakarykštės penktadieninės milongos metu
vaizdas buvo kaip Ispanijoje: senjoros ir senjoritos su vėduoklėmis ...
Ir dar, turėjome svečių (tangueras) iš Londono, Maskvos, Norvegijos, bei vieną "čiūdną" porą.
 
2010 07 22    Vilniuje taip karšta,
kad vyrai "Vyrų praktikos" metu praktikuojasi su alumi. Visa kita po to.
 
2010 07 12    Irmantas būdamas Liepojos tango fiestoje
patyrė žavių akimirkų ir buvo maloniai priimtas tenykščių šokėjų. Vietiniai tango talibai jo šokimą pavadino "egzotišku".
 
2010 07 02    Smalsumo jėga
Didžioji tango bendruomenės dalis, palikusi likimo valiai tradicinę penktadieninę milongą "Prospekto PUB'e", nurūko į "Le Meridien" šokti terasoje ant vandens, nurūko ten kur saulėlydžiai, rūkas ir uodai !
 
2010 07 01   Tai bent !
Šiandien Arnio gimtadienis ! Savo gimtadienio vakarą jis praleido "Vyrų praktikoje".
Ot taip vat ...
 
2010 06 25   "Kriminalų skiltis"
Dalis mūsiškių penktadieninę milongą pratęsė "Loloje", kur šoko ir viduje, ir kiemelyje. Vienas "prisisiurbęs" prašalaitis pradėjo kabinėtis prie mūsų tangueras. Mūsų vyrai buvo tikri machos. Susistumdymo metu mūsų svečias ir mokytojas Salvadoras R. gavo mėlynę. Jo žmona Ilona labai tuo džiaugėsi ir rašinėjo apie tai savo draugėms "Facebook'e".
 
2010 06 21   Tyliai
dalis "Vilniaus tango bendruomenės" narių įkūrė "VTB Keliautojų klubą" ! Jau buvo kelios šaunios kelionės.
Tango poveikis nenuspėjamas !
 
2010 06 19   "Tebūnie naktis"
Daug ką išgąsdino lietus. Nežiūrint to, mobiliausia buvo Donata. Ji pasiėmusi dviratuką aplėkė visur. Rūkalius tegalėjo žiūrėti pavydžiai.

2010 06 18   Esminis įvykis
Šiandien (penktadienį) dalis "Vilniaus tango bendruomenės" narių susirinko "Lolos vyninėje" nusibaigti po Milongos ir norėdami laisvės įkūrė "Andengraundinę tango bendruomenę", kuri šoko pagal "Otros Aires", Gotanus, H.Iglesio ir kitų degradų muziką.
Tai oficiozinė www.tangoargentino.lt nuomonė su kuria nesutinka mūsų Redakcija.

2010 06 15   Antradienį po Brigitos ir Nedo renginuko LTMK muziejaus kiemelyje
Rita suorganizavo pratęsimą "Loloje", o pati "pasiplovė" ir žiūrėjo futbolą. Chi chi chi ...

2010 06 14   Kai kas teigia, kad tai snobizmas
bet siauruose tango aukštuomenės sluoksniuose tapo madinga ateiti į penktadienio milongą su turistiniu kilimėliu (ypač žaliu) !

2010 06 12   Ovidijus su Audrone į milongas ateina retai. Bet kai ateina ... 
Penktadienį jie šoko šalia "Lolos" viduryje gatvės. Autobusas Nr.11 kantriai laukė kol baigsis tanda ...

2010 06 06   Kai kas iš mūsiškių savaitgalyje nuvyko į Labanoro girią
kur smagiai pasivažinėjo dviračiais, užsuko į Labanoro miestelį !
 Neapsakomas laisvės pojūtis atsidūrus gamtoje:

Dviraciu zygis
 
2010 06 03   Po paskutinės "Vyrų praktikos", 
turinčios neabejotiną pasisekimą
, Arvydas pradėjo galvoti, kad jau atėjo laikas naujai milongai pavadinimu "Bernelių milonga".

2010 06 02   Po Godos įspūdžių vakarėlio "Kas iš tikrųjų yra BsAs ir jų milongos"
L. gavo pribloškiančių įspūdžių dozę ir kuriam laikui "prašviesėjo", net Kastanedos (toks gyvenimo papildas) nebereikia.

2010 05 27   Po paskutinės "Praktikos MU" (išėjusios atostogų) 
Praktikantai niekaip nenorėjo skirstytis ir nuėję į "Čili kaimą" 
slapčia (kad nematytų padavėja) valgė atsineštus saldainius. Be to, iš liūdesio išgėrė kibirą arbatos.
 
2010 05 21   Vyrų praktikos vyksta rimtai ! 
Kad ir paskutinė praktika, kas grįžo namo 3 val. o kas 4 val. paryčiais !!!
 
2010 05 18   Lažybų punktuose
Galima lažintis: "Kada ateis į Vilniaus milongą Goda ?"
Nuomonės įvairios, pradedant nuo "Atbėgs kita penktadienį" iki "Niekada".
Sumos auga ! Nesnauskit, taip galima prasimanyti pinigų Jurmalai !
 
2010 05 12   Vyrai (ir ne tik) būkite budrūs !
Pasibaigus "Praktikai MU" netikėtai buvo pastebėti trys raudoni dryžiai ant Andriaus M. kaklo.
Vieni aiškino, kad tai nagų žymės, kiti išsigandę teigė, kad dantų !!!
 
2010 05 06
Kai "Praktiką MU" veda Ramunė, pasekmės vyrams nenuspėjamos.
Va Juozą ištiko prašviesėjimas ir jis žiūrėdamas į dangų tarė: "Tango be ritmo - kaip santuoka be meilės".
O va Tautvydas važinėjo dviračiu VRM hole tamsoje, tuom labai išgąsdindamas tangueras išeinančias po praktikos.
 
2010 05 03
Kartais princas atjoja ant balto žirgo.
Kartais - ant juodo BMW.
O mūsų tango bendruomenėje yra vienas caballero*, savo pirmajai tango damai ėmęs ir... padovanojęs tango batelius.
Šiaip, tiesiog, kad kadaise su juo mokėsi šokti tango.
Būna ir taip.
----
*caballero duomenų ir telefono Nr. redakcija neturi, o jei ir turėtų - neteiktų.
Ieškokite pačios.
2010 05 01  Gegužės 1-ąją
kai kas ją šventė taip:
- Rimantas "Su Vėjeliu" sugalvojo originaliai pažymėti Gegužės 1-ąją !!!
Jis dalyvavo: All-Night-Milonga - Spring, 1st May 2010  Cambridge, UK !!!
Jis taip buvo pakylėtas po milongos, kad net sukūrė eiles !
 
- Goda D. pakiliai kilnojo raudono vyno taurę milongos metu, daug šypsojosi ir juokėsi.
Po milongos jos trajektorija Buenos Airės gatvėse buvo S formos. Priėjęs policininkas mandagiai paklausė: "Ponia, ar su Jumis viskas tvarkoje ?".
Goda atsakė: "O taip ! Aš tik džiaugiuosi ir švenčiu Darbo dieną !".
 
- Arvydas Ba su gvazdiku atlape visą dieną blaškėsi po Pitabarą (Peteborough, UK) ieškodamas demonstracijos ar nors menkiausio mitingo. Rita grąžiojo rankas ir nekantriai laukė norėdama eiti į milongą. I milongą jie nenuėjo, bet Darbo dienos proga buvo angliškame pub'e, kur broliavosi su vietiniais pitaboriečiais.
 
2010 04 25   Iš laiško mums, Lietuvos tango bendruomenei:
"Saturday 24:Goda Plays an exhibition wih me in the oldest /crowdest Milonga place from Bs.As.: "MILONGA CANDOMBEADA".......The oldest black man here stand up to congratulate her for his (afro ?) roots.....she got a lot of cumpliments.
-After that I play Canyengue exhibition with the older and more expert female dancer about.......This old Lady, like everybody wanted to meet an congratulated Goda !!!!!!!  like a star !!!!! Nobody here can believe that she never step in Argentina before !!!!!!
 
(to be continue......
........please, make it as public as you can)"
 
Ruben Terbalca
 
2010 04 21
Laura B. viešai pareiškė norą kraustytis gyventi į Vilnių. Rimantas "Su Vėjeliu" pasiūlė (taip pat viešai) gyventi jo bute. Kaip sako LTV vedėjas V.Pauliukaitis: "Įdomu kuo tai baigsis".
 
2010 04 20
Goda pakeliui į Buenos Aires užstrigo Frankfurto oro uoste. Stiuardesės ir stiuardai džiugiai vienas kitą informuoja - Goda kuria Flash tango mokyklą oro uoste !!! 
Dabar visokie flash'ai, flashmob'iai labai madinga.
 
2010 04 10
Tango aukštuomenės sluoksniuose Gotan'ai nebemadingi !
 
2010 04 06
Virš Kauno skraido nedidelis lėktuvėlis, kuris tampo danguje juostą su užrašu:
"Trečiadienį pirmoji milonga "Miesto sode", Laisvės al. 93 (prieš Centrinį paštą)19.00 - 22.00 val."
Netoli esanti mašinų stovėjimo aikštelė nemokama nuo 19 val. Dėl to atvykti tikrai verta.
 
2010 04 05
Kauno tango šokėjai ieško tango mokytojo, kuris surinko pinigus už tango pamokas ir nebeatvyksta į Kauną. Šokėjėliai tebenori pamokų arba pinigų back.
 
2010 04 02
Šiandien Lindyhoperių paskaitoje vykusioje Lietuvos mokslo akademijoje aktyviausias buvo mūsų Ričardas R. Jis uždavinėjo daugybę klausimų lektoriui. JAV ambasados Kultūros atašė neturėjo nei menkiausios galimybės įterpti savo žodelį.
 
2010 03 30
Pagaliau, pagaliau vakar Giedrės M. išleistuvių milongoje Andrius M. suprato, kad kai tiek žavių merginų ir nuostabių ponių, akiniai nebereikalingi !
Negaila pamesti ne tik "Tommy Hilfiger" bet ir galvą !!!
 
2010 03 29    Kaip žaibas iš giedro dangaus - Rūkalius tapo pastoriumi !!!
 
Rolandas pastorius Web
 
2010 03 29
To dar nebuvo ! Šiandien, Giedrės M. išleistuvių milongos metu, vyko "Mados antiinfekcija". Mūsų tangueras rodė Natalijos sukurtas tango sukneles. Jas šokdino mūsų tangueros. Žiūrovai audringai plojo, girdėjosi susižavėjimo šūksniai. Ovidijus nuolat šaukė: "Neuždenk paveikslo !!!" (nors jis sėdėjo pirmoje eilėje !?)
Susirūpinusi Redakcija klausia: "Gal tai trumpalaikis pamišimas kai per didelė grožio dozė ?"
 
2010 03 29
Giedrės M. išleistuvių milongoje buvo ne tik retai matomas Tomas, bet pasirodė ir Kristina.
Tai naujas ženklas, kad ne už kalnų ilgai laukta vasara.
:)))
 
2010 03 27
DJ Rolando muzika kaip ir "Forever" aloe produkcija (kurią platina Rita) visuomet tik gera. 

2010 03 20
Parskrido kovarniai (Corvus frugilegus) ir kranksėdami suka lizdus.
Milongoje pasirodė seniai matytas Tomas.
Tai ženklai, kad tikrai prasidėjo ilgai lauktas pavasaris.
:)))
 
2010 03 10   Patikimas šaltinis patvirtino:
Taip, Audrius K. ir Živilė veda tango pamokas (tiesa laikinai). Visas "Pletkų" skyrelio kolektyvas nuoširdžiai sveikina naujus tango mokytojus !!!
 
2010 03 09   Iš skyrelio "Sporto naujienos"
- Šventinės Kovo 8-tosios milongos pabaigoje buvo pastebėta Aurelija slapta išeinanti su didžiausia kuprine. Joje pūpsojo palapinė ! ... Už lango gausiai snigo !!!
 
- Kovo 8-tosios milonga baigėsi. Paskutiniai šokėjai keitėsi batus. O viena pora nieko nematydama vis šoko. Paskutiniai šokėjai rengėsi paltus, neskubėdami linkėjo vieni kitiems labos nakties, glebėsčiavosi ir skirstėsi, o viena pora vis dar šoko. DJ Giedrė liko viena. Lėtai ir besišypsodama ji tvarkė salę, pati sau niūniavo nesudėtingą melodiją...
Už lango tyliai snigo, ... pora vis šoko ...
 
2010 02 21   Iš Kulionių milongos
Nugirsti pokalbiai:
Agnė, pakviesta šokti, eina spindinčiom akim. Balsas jai už nugaros: "Agne, kur tavo mišrainė ?"
- Yra vienas tanguero, kurio negali "perlaužti" net Rubenas.
- Įeina kojos, o virš jų Aurelija.
- Mečislovą gali sustabdyti tik tanguera pravarde "Inkaras danguje".
- Vasario mėn. 15 d. tango batelius "papigiai" nusipirko Saulė ir Livija. Pastaroji taip šokinėjo ir krykštavo iš džiaugsmo (tai jos pirmieji tango bateliai), kad nutarta paskelbti
 
Vasario 15 d.   "Tarptautinė tango batų diena" !!!
Nuo šiolei turėsime naują metinę šventinę milongą.
 
- Į milongą kaip į medžioklę. Goda šoko "taliją" susijuosi diržu su šovinių dėklais. Įdomu, ar paryčiais dar buvo likę šovinių ?
- Milonga turėjo baigtis ankščiau, bet čia pasirodė Evaldas su savo amerikoniška "kukurūzinuke" (lietuviškas atitikmuo "krūminukė"), ir viskas užsitęsė iki 5 a.m.
- Aistė pasiūlė perversmą ALKO TESTERIŲ gamyboje. Kol kas tai komercinė paslaptis. Paleidus masinę gamybą, mūsų Bendruomenė taps žiauriai turtinga !!!
- Evaldas pamatęs kiek sniego nukasė Ramunė kieme, nepatikėjo savo akimis, užsimerkė ir su savo "džipu" įlėkė į pusnį. Nenuspėjamas moterų poveikis vyrams.
 
2010 01 24  Goda išvyko į Vokietiją prieš dvi savaites. Jokio garselio. Interestingly kas ją ten taip, kad net Tėvynę pamiršo.
 
2010 01 22 20:50.  Šiandien įvyko žemės drebėjimas 4,7 pagal R skalę Torūnėje (Lenkija). Jo pasekmės jautėsi mūsų penktadieninėje milongoje. Vyrų buvo žymiai mažiau (negi išvyko padeti kaimynėms ?).
Likę vyrai nejautė ašių, nematė grindų, stulpų ir kolonų (retkarčiais į jas atsitrenkdami).
Gražiosios merginos ir puikiosios damos, paremkite torsais (ypač iškiliausiomis jų vietomis) mūsų vyrus !!!
Tuomet jų grįžimas garantuotas !!!
 
2010 01 22 20:30.  Nepatvirtintais šaltiniais nugirstais milongos metu:
"DJ Stasyz įsigijo "biški" naujos muzikos".
 
2010 01 06.  Nespėjo išaušti sausio 1-oji o jau prasidėjo !!! 
Išvakarėse nubildėjo Marija, Andrius, Laura, Goda, Agnė į Rygą. Atskirai nuo jų ten pat nuvyko Aurelija su Mečislovu. Ir prasidėjo ! "Grand milongoje" buvo paskelbtas konkursas, kurio žiuri buvo priekabūs kviesti mokytojai ir panašūs Maestros. Pajutusi laisvę (ne taip kaip Vilniuje kur priekabūs milongueros), boleo ir volcada rungtyje Aurelija laimėjo 1-mą vietą !
 ... O milonga rungtyje garbingą 3-čią vietą  tarp geriausių 2010 m. milonguero iškovojo Andrius !
 
2009 12 23.  Pasaulinis Paztero institutas praneša, kad nenumaldomai artėja nauja pandemija "Kalakutas", kurios kulminacija šį penktadienį ir šeštadienį. Ir tai tikrai įvyks.
 
Bendrieji požymiai, kad jūs tikrai jau:
- nenumaldomas noras ieškoti artimųjų ir noras išvykti iš Vilniaus,
- besaikis sėdėjimas prie stalo,
- persivalgymas,
- padidėjęs įvairių skysčių vartojimas.
 
Kiti požymiai:
- bendras kūno sunkumas,
- svorio augimas,
- nepasitenkinimas savimi,
- silpnumas kojose,
- svaigimas galvoje.
 
Vienintelis vaistas prieš šią pandemiją - "Milonga".
 
Vartojimo būdai:
1. Atvykti šį penktadienį (25 d.) į stacionarą Pub'e nuo 19 val. Pasveikimas garantuotas.
2. Nebegalintiems atvykti ir besigydantiems namuose: reikia sušokti 3 (tris) tandas po 3 (tris) greitas milongas 3 (tris) kart dienoje po valgio. Pasveikimo tikimybė 98 nuošimčiai.
 
Apsisaugojimo priemonės:
1. Nešioti antburnius visą dieną nenusiimant jų nei sekundei.
2. Klausytis laidos "Linkime pasveikti".
 
 
2009 m. gruodis.  Kas vyksta ant balto svieto !!! Vilniuje patyliukais duris atvėrė nauja šokių batų parduotuvė !Ir ne tik batų !
O kad niekas nepastebėtų, parduotuvė atsidarė tą dieną kai vyko Vilniaus tango bendruomenės šventinė "Gardelinė milonga 2009".
Ir direktoriauja mūsų Mika !
 
Mika direktore Web 2009
 
2009 12 17.  Vakar besipraktikuojantys "Praktikoje MU" šildėsi kaip kas galėjo (bet ne iškreiptais būdais). Salėje buvo +3C.
 
2009 12 14  Konkurencija farmacijos segmente stiprėja, įtampa auga. Gali įvykti susišaudymai. Be reikalo nevaikščiokite gatvėmis !
 
Gimenez Aptieka
 

 

Netikėtai atsirado nauja pasiūla, tai Gimenes Vaistinė-tango mokykla, bei į rinką "išmesti" nauji, turintys milžinišką paklausą vaistai "Tango validolis" (mat tangiečiai(-ės) labiausiai nuvargina širdį visom prasmėm).

 

 

 

2009 12 05.  Tango poveikis nenuspėjamas. Tuo jis žavus ir TUO JIS BAISUS !!!

 

Trys mūsų puikiosios gydytojos: Goda, Saulė ir Rūta tiek daug klausėsi tango muzikos, kad net metė darbą savo ligoninėse ir tapo farmacininkėmis !

 

Negana to, jos įkūrė savo vaistinę ir pavadino ją garsiojo D'Agostino vardu:

 

Agostino vaistine Web

Mūsų tango bendruomenės nariams pažadėtos nuolaidos iki 20%

 

 

2009 12 03.  Norint pasiekti geresnį rezultatą anksčiau buvo naudojamas "Saldainio ir rimbo" metodas. Dabar kiti laikai ir reikia naudoti "Saldainio ir tango" metodą. Netikit ? Ateikit į tango praktiką trečiadieniais ir pamatysit. Kai tik Ramunė pradėjo nešti į praktiką šokoladinius saldainius (ispaniškos "bombonkės" nebuvo tokios paklausios), tuoj lankomumas pradėjo augti. Kiti naiviai mano, kad tai dėl geros Evaldo muzikos.

 

2009 11 26.  Niekad nepagalvotum, kad tokia rami, jautri ir drovi Živilė taip galėtų !!!
Ji taip ilgai TAI slėpė. Slėpė net tarp medžių.
Nežiūrint to, mūsų šalies Spec. tarnybos bendradarbiaudamos su Interpoliu užuodė, ilgai sekė ir užfiksavo.
Vieną nuotrauką (aišku labai slapta) pavyko gauti ir mūsų redakcijai:
 
Ziviles sokiu reikmenys
 
 
2009 11 21.  Naujausia "Gelbėtojų" serija.
Vakarykštės milongos metu nebuvo DJ. O taip visi esam pripratę (netgi išlepinti), kad muzika bus !
Taigi, prasidėjus milongai niekas CD ir neturėjo. Visi susigriebė, pradėjo lakstyti ir nerimauti. Rolandas ir Aurelija susivokė ir iškvietė Gelbėtojų komandą ! Šauni trijulė padirbėjo ir išgelbėjo milongą:
- Ramunė dideliu greičiu su įjungtais švyturėliais atvežė CD,
- Rasytė trūkstamų pinigėlių į dėžutę išėjo "darinkti" į gatvę,
- Viktorija galutinai išgelbėjo dėžutę, paaukodama visą piniginės turinį.
Šauni gelbėtojų trijulė pakeltais ir nesavanaudiškais veidais eina į tolį. Laiminga serijos pabaiga.
 
 
2009 11 20.  Šiandien milongos metu pasirodė nematytų veidų !
Viena buvo iš Talino, kiti Eduardo mokiniai. Sveikiname, drąsiau (taip sako V.Pauliukaitis laidų metu) !!!
 
 
2009 11 13.  Kaip šoko Andrius !!! Energingai ir karštai besisukdamas tik stukt savo šoneliu į kėdę, kėdės atlošėlis tik blinkt ant žemės (va ir netikėk penktadieniu ir 13 d.). O jis šokio svaiguly to net nepastebėjo. Gerai, kad saviškiai pagelbėjo - pritvirtino kažkaip tą atlošėlį.
 
 
2009 11 07.  Penktadieninės milongos padangėje pasirodė italas-ispanas !!!
Sujudo, sukruto grąžiosios merginos ir puikiosios damos. Ne kasdien taip atsitinka - šviežias ir dar pietietiškas kraujas ! O ispanas-italas tik kviečia, tik karštai šokdina.
Bet ... laikui bėgant mūsų šokėjėlės netikėtai ir jų pačių nuostabai prisiminė Codigos, prisiminė net ir tos, kurios net nežino kas tai yra. Pradėjo nebereaguoti į karštojo šokėjo Cabeceo, netgi priešingai, pradėjo sukti gražiąsias akeles į šoną. Šaunusis pietietis greit susivokė, kad Cabeceo nebeveikia ir pradėjo prieidinėti ir tiesti savo ranką išrinktosios pusėn. Bet ir tai nepadėjo. Mūsų gražiosios mergelės ir puikiosios damos ne tik suko akis nuo jo, bet ir lindo po stalu neva betelių pasikeisti. O pačios drąsiausios netgi pasakė "No". Iš kur merginoms tiek drąsos tiek valios geležinės ?
Turbūt tai rudeninės darganos pasekmė ?
Moralas: vyrai, netampykime moterų rankomis !!!
 
2009 11 05.  Parašė Ramunė savo įspūdžius iš Madrido apie taip kaip ten laaabai gerai vietiniai ispanai - argentiniečiai šoka (tai ne lietuviai) ir ... "prisirašė" ! Dabar vietiniai lietuviačiai nedrįsta net prisiartinti prie Ramunės. Gal kiek sušvelnino padėtį ispaniškos "bombonkės".
 
 
2009 10 30.  "Šviežiausia" naujai pasirodžiusi pora penktadienio milongoje, tai neseniai pradėję lankyti pamokas pas Eduardą. Ir jie jau mūsų milongoje ! Liuks !
 
 
2009 10 25.  Kaune vakarais šviečia didžiule švieslentė (Savanorių pr.) kviečianti į Milongą Kauno restorane "Migdolas" !!! Kai kas iš vilniečių net pažaliavo iš pavydo !!!
 
 
Programming by alan.lt
Copyright © 2008-2023 Arvis & Vilniaus tango bendruomenė.