LT | EN

Dagna Sarvienė. Nuostabu palydėti senuosius tango ritmu. 2015m. sausis

Nuostabu palydėti  senuosius ir žengti į Naujuosius 2015 metus tango ritmu.
Norim pasidalinti įspūdžiais iš pirmą kartą organizuoto Tango Barselona festivalio.
Savo atmintyje ir širdyje parsivežam giedrą Barselonos dangų, ošiančią jūrą, kvapą gniaužiančią architektūrą, nuostabių tango mokytojų prisilietimą ir šiltas tango mylėtojų šypsenas.

Festivalis prasidėjo gruodžio 31 d. šventine vakariene ir milonga. Vakaras vyko iškilmingai išpuoštoje “Hotel Plaza Catalonia” salėje.

Festival-Tango-Barcelona 001           Festival-Tango-Barcelona 002

Visi vakaro dalyviai buvo pasipuošę elegantiškais aprėdais bei puikios, pakylėtos nuotaikos. Netrukus užsimezgė pokalbiai apie tango bendruomenes Rumunijoje, Danijoje, Šveicarijoje, o damų kambaryje ponios negailėjo viena kitai komplimentų dėl aprangos. Prieš pradedant milongą organizatoriai pristatė tango mokytojus. Likus keletai minučių iki 24 val., visiems buvo išdalinta po 12 vynuogių, kurias reikėjo, skambant laikrodžio dūžiams, suvalgyti. Tai ispaniška tardicija.

Festival-Tango-Barcelona 004   Festival-Tango-Barcelona 005

 Festival-Tango-Barcelona 003

Naujametinis vakaras ir kiti festivalio renginiai buvo tikrai jaukūs ir šilti.

 Festival-Tango-Barcelona 006

Šio festivalio puošmena – argentinietiško tango žinovai ir kūrėjai Corina de la Rosa ir Julio Balmaceda. Jie pasirodė mums labai nuoširdūs ir paprasti žmonės. Jau antrą festivalio dieną sveikinosi su visais lyg su senais pažįstamais, o 6 val. seminaro metu dosniai dalino savo žinias. Korinos ir Chuano pasirodymas taip pat išsiskyrė savo tikrumu ir paprastumu. Tai buvo šimtaprocentinė improvizacija. Mokytojai paliko savo koordinates ir kvietė atvykti į Buenos Aires, o paklausti ar nenorėtų atvykti į Lietuvą, atsakė – mielai. Taigi jei mūsų bendruomenė norėtų praturtinti savo tango žinias ir susipažinti su šio šokio elementų kūrėjais, mielai pasidalinsime kontaktais.

 Festival-Tango-Barcelona 009

Festival-Tango-Barcelona 008 Dagna

 

Laimingų ir turiningų metų,

Dagna ir Mečys

Programming by alan.lt
Copyright © 2008-2023 Arvis & Vilniaus tango bendruomenė.